Swieca zapłonowa NGK Race Iridium CR8EIX
Swieca zapłonowa NGK Race Iridium CR8EIX
Brak w magazynie
Opis
Swieca zapłonowa NGK
Wysokotechnologiczny NGK irydowy CR8EIX race świeca zapłonowa. Iryd świece zapłonowe od NGK posiada irydową stopę na elektrodzie środkowej. Dzięki zastosowaniu tego metalu żywotność irydowych świeca zapłonowa może być podwojona w porównaniu do normalnych NGK świeca zapłonowa. Ponadto elektroda o grubości 0,6 mm jest znacznie cieńsza niż normalna NGK świece zapłonowe, co zmniejsza niezbędne napięcie zapłonowe i jest korzystniejsze dla zimnego startu oraz pracy silnika na biegu jałowym.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować oraz wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zapłonowe zużywają się z upływem czasu, mogą się zatykać, brudzić lub nawet łamać. Ponadto podczas użytkowania elektroda świeca zapłonowa stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: CR8EIX
Pasuje do: m.in. Piaggio 50cc 4T 2V
Specifications
| Numer artykułu | NGK-CR8EIX |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | C = 10mm |
| Rozmiar klucza | C = 16mm |
| Odporność na zakłócenia | R = Opór |
| Stopień ciepła | 8 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi trzon) |
| Bougie_Constructiekenmerk | IX = Świeca irydowa |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK Race Iridium CR8EIX