Swieca zapłonowa NGK Race BR8EG
Swieca zapłonowa NGK Race BR8EG
Brak w magazynie
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK Race świeca zapłonowa BR8EG specjalnie opracowana do silników o wysokiej mocy i obrotach. NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa większość rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra ze świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zatykać, brudzić lub nawet łamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: BR8EG
Specifications
| Numer artykułu | NGK-BR8EG |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 8 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | G = Świeca wyścigowa |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK Race BR8EG