Swieca zapłonowa NGK MR8BI-8 Piaggio 4T I-GET
Swieca zapłonowa NGK MR8BI-8 Piaggio 4T I-GET
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
NGK Swieca zapłonowa
MR8BI-8 świeca zapłonowa NGK jest specjalnie zaprojektowany dla modeli Piaggio i Vespa wyposażonych w silniki i-GET (Italian Green Experience Technology). Te silniki są 4T, mają 3 zawory i są wyposażone w system wtryskowy, zgodnie z normami emisji Euro 4 i Euro 5.
Ogólnie rzecz biorąc, są to skutery Piaggio i Vespa 50cc od rocznika 2018
Typ: MR8BI-8 Laser Iridium
Trzonek: Cienki trzonek
Pasuje do
Piaggio Zip 50cc 4T 3V i-GET (od 2018)
PiaggioLiberty 50cc 4T 3V i-GET (od 2018)
PiaggioNew Fly 50cc 4T 3V i-GET (od 2018)
Vespa Primavera 50cc 4T 3V i-GET (od 2018)
Vespa Sprint 50cc 4T 3V i-GET (od 2018)
Specifications
| Numer artykułu | NGK-MR8BI-8 |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | M = 10mm |
| Rozmiar klucza | M = 16mm |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 8 |
| Długość gwintu | M = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | B = Stała nakrętka przyłączeniowa SAE, I = Elektroda irydowa |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK MR8BI-8 Piaggio 4T I-GET