Swieca zapłonowa NGK ER9EH-6N
Swieca zapłonowa NGK ER9EH-6N
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa ER9EH6N, NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, zabrudzić lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo spala się, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: ER9EH-6N
Pasuje do: m.in.. Piaggio 4T 4V
Specifications
| Numer artykułu | NGK-ER9EH-6N |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | E = 8mm |
| Rozmiar klucza | E = 13mm |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 9 |
| Długość gwintu | EH = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | N = Specjalna elektroda masowa |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK ER9EH-6N