Swieca zapłonowa NGK DR8ES-L
Swieca zapłonowa NGK DR8ES-L
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa DR8ESL, NGK Świece zapłonowe oferują szeroki asortyment świece zapłonowe wysokiej jakości, pokrywając w ten sposób największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zapłonowe zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, stać się tłuste lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrod.
Typ: DR8ES-L
Specifications
| Numer artykułu | NGK-DR8ES-L |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | D = 12mm |
| Rozmiar klucza | D = 18mm |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 8 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | -L = Obniżona wartość cieplna, S = Typ standardowy |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK DR8ES-L