Swieca zapłonowa NGK D7EA
Swieca zapłonowa NGK D7EA
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa D7EA, NGK Świece zapłonowe oferują szeroki asortyment świece zapłonowe wysokiej jakości, pokrywając w ten sposób największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zapłonowe zużywają się z upływem czasu, mogą się zatykać, brudzić lub nawet łamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrod.
Typ: D7EA
Specifications
| Numer artykułu | NGK-D7EA |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | D = 12mm |
| Rozmiar klucza | D = 18mm |
| Odporność na zakłócenia | Brak |
| Stopień ciepła | 7 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi trzon) |
| Bougie_Constructiekenmerk | S = Typ standardowy |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK D7EA