Swieca zapłonowa NGK CR10EK
Swieca zapłonowa NGK CR10EK
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa CR10EK, NGK Świece zapłonowe oferują szeroki asortyment świece zapłonowe wysokiej jakości, pokrywając w ten sposób największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zapłonowe zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, pokryć osadem lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrod.
Typ: CR10EK
Specifications
| Numer artykułu | NGK-CR10EK |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | C = 10mm |
| Rozmiar klucza | C = 16mm |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 10 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | K = 2 elektrody masowe |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK CR10EK