Swieca zapłonowa NGK BR9ES
Swieca zapłonowa NGK BR9ES
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa BR9ES, NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, stać się brudne lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: BR9ES
Specifications
| Numer artykułu | NGK-BR9ES |
| Marka | NGK |
| Rozmiar gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Rezystor przeciwzakłóceniowy | R = Rezystor |
| Wartość cieplna | 9 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi gwint) |
| Cecha konstrukcyjna | S = Typ standardowy |
| Marka skutera | Gilera |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK BR9ES