Swieca zapłonowa NGK BR2-LM
Swieca zapłonowa NGK BR2-LM
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa BR2-LM, NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, stać się brudne lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektrodę świeca zapłonowa również stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: BR2LM
Specifications
| Numer artykułu | NGK-BR2LM |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Odporność na zakłócenia | R = Opór |
| Stopień ciepła | 2 |
| Bougie_Constructiekenmerk | -LM = Typ kompaktowy (długość izolatora: 14,5mm) |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK BR2-LM