Swieca zapłonowa NGK BR10HIX
Swieca zapłonowa NGK BR10HIX
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
High-Tech NGK iryd BR10HIX race świeca zapłonowa. Iryd świece zapłonowe od NGK posiadają stop irydowy na elektrodzie środkowej. Dzięki zastosowaniu tego metalu żywotność irydowych świeca zapłonowa może być podwojona w porównaniu do normalnych NGK świeca zapłonowa. Ponadto elektroda o grubości 0,6 mm jest znacznie cieńsza niż normalna NGK świece zapłonowe, co zmniejsza niezbędne napięcie zapłonowe i jest korzystniejsze dla zimnego startu oraz pracy silnika na biegu jałowym.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować oraz wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zapłonowe zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, pokryć osadem lub nawet złamać. Ponadto podczas użytkowania elektroda świeca zapłonowa stopniowo się wypala, co może prowadzić do zbyt dużej odległości między elektrodami.
Typ: BR10HIX
Specifications
| Numer artykułu | NGK-BR10HIX |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Odporność na zakłócenia | R = Opór |
| Stopień ciepła | 10 |
| Długość gwintu | H = 12,7mm (Krótki trzon) |
| Bougie_Constructiekenmerk | IX = Świeca irydowa |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK BR10HIX