Swieca zapłonowa NGK BM6A
Swieca zapłonowa NGK BM6A
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK świeca zapłonowa BM6A, NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa największą część rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra z świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zanieczyścić, stać się brudne lub nawet złamać. Podczas użytkowania elektroda świeca zapłonowa również się zużywa, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: BM6A
Specifications
| Numer artykułu | NGK-BM6A |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Struktura | M = Kompakt świeca |
| Odporność na zakłócenia | Brak |
| Stopień ciepła | 6 |
| Bougie_Constructiekenmerk | S = Typ standardowy |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK BM6A