Swieca zapłonowa NGK B8EG
Swieca zapłonowa NGK B8EG
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Swieca zapłonowa NGK
NGK Race świeca zapłonowa B8EG specjalnie opracowany do silników o wysokiej mocy i obrotach. NGK Świece dysponuje szeroką gamą świece zapłonowe wysokiej jakości, co pokrywa większość rynku.
Ważne jest, aby regularnie i na czas kontrolować i wymieniać swoje świeca zapłonowa. Słaby iskra ze świeca zapłonowa powoduje nieregularną pracę silnika. Świece zużywają się z upływem czasu, mogą się zatykać, brudzić lub nawet łamać. Również podczas użytkowania elektroda świeca zapłonowa stopniowo się zużywa, co może prowadzić do zbyt dużej odległości elektrody.
Typ: B8EG
Specifications
| Numer artykułu | NGK-B8EG |
| Marka | NGK |
| Średnica gwintu | B = 14mm |
| Rozmiar klucza | B = 21mm (20,8) |
| Odporność na zakłócenia | Brak |
| Stopień ciepła | 8 |
| Długość gwintu | E = 19mm (Długi trzon) |
| Bougie_Constructiekenmerk | G = Świeca zapłonowa |
| Odległość elektrod | Silnik: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Opinie
Swieca zapłonowa NGK B8EG