Mezoly Gaźnik 17,5 mm do Gilera i Piaggio (ssanie elektryczne)
Mezoly Gaźnik 17,5 mm do Gilera i Piaggio (ssanie elektryczne)
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Gaźnik
Gaźnik 17,5 mm (model PHVA) od Mezoly pasuje do różnych modeli Gilera, Piaggio i Derbi skuterów. Ten gaźnik jest korzystną alternatywą dla gaźnika oryginalny.
Rozmiar: 17,5 mm
Przyłącze kolektora: 24 mm
Przyłącze filtra powietrza: 35 mm
Typ dyszy: Dellorto duża
Ssanie: Ssanie elektryczne przyłącze
Przyłącza: Benzyna, Olej i vacuum.
Pasuje do: Różne modele Gilera, Piaggio i Derbi skuterów.
Uwaga: Gaźnik dostarczany jest bez ssanie elektryczne, który należy przenieść ze starego gaźnika lub dokupić osobno.
Specifications
| Numer artykułu | MEZ-181085 |
| EAN | 7439602782749 |
| Marka | Mezoly |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Elektryczny |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 17,5 mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 24mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 35mm |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | A7 |
| Rozmiar dyszy | 67 |
| Stacjonarna rozpylacz | 38 |
| Typ dysza | Dellorto duży M6 |
Opinie
Mezoly Gaźnik 17,5 mm do Gilera i Piaggio (ssanie elektryczne)