Mezoly Gaźnik 16mm Peugeot horizontal 2T (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)
Mezoly Gaźnik 16mm Peugeot horizontal 2T (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)
Brak w magazynie
Opis
Mezoly Gaźnik
Opłacalny standardowy model gaźnika z ssanie elektryczne pasujący do skuterów Peugeot z silnikiem horizontal 50cc 2T.
Typ: Standardowy
Rozmiar: 16 mm
Podłączenie kolektora: 24 mm
Podłączenie filtra: 35 mm
Typ dyszy: Dellorto 6mm
Ssanie: Ssanie elektryczne
Podłączenia: Benzyna, Olej i Vacuum
Pasuje do:
Peugeot Jet force 50cc 2T
Peugeot Ludix 50cc 2T
Peugeot Speedfight 3 50cc 2T
Peugeot New Vivacity 50cc 2T
Specifications
| Numer artykułu | MEZ-841924 |
| EAN | 7439603024022 |
| Marka | Mezoly |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Elektryczny |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 16mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 24mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 35mm |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Typ dysza | Dellorto duży M6 |
Opinie
Mezoly Gaźnik 16mm Peugeot horizontal 2T (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)