Gaźnik Polini CP 15mm z ssanie ręczne
Gaźnik Polini CP 15mm z ssanie ręczne
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Polini Gaźnik
Specjalny Polini 15 mm CP race gaźnik. Gaźnik Polini CP jest pierwszym gaźnikiem, który został całkowicie opracowany i wyprodukowany przez Polini. Gaźniki CP są krótsze i 40% lżejsze niż tradycyjne gaźniki. Dzięki centralnemu wlotowi tuż przed wenturi, ten gaźnik zapewnia optymalne osiągi przy każdej pozycji przepustnicy. Gaźniki Polini CP są w fabryce kontrolowane, testowane i regulowane w różnych punktach. Tak więc uszczelnienie iglicy pływaka jest testowane pod ciśnieniem, a poziom pływaka jest regulowany w fabryce.
Typ: CP
Rozmiar: 15 mm
Podłączenie kolektora: 24mm złączka
Podłączenie filtra: 46
Typ dyszy: Keihin PWK
Ssanie: Ssanie ręczne
Podłączenia: Benzyna, Olej, Vacuum
Pasuje do: Universeel stosowne
Pobierz tutaj szczegółową Polini INSTRUKCJĘ MONTAŻU
Specifications
| Numer artykułu | POL-201.1503 |
| EAN | 8054705051647 |
| Marka | Polini |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Ręczny duszenie |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 15mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 24mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 46mm |
| Złącze kolektora | Przesuw / zacisk |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | 14/22 |
| Rozmiar dyszy | 56 |
| Stacjonarna rozpylacz | 38 |
| Typ dysza | Keihin sześciokąt M5 (PWK) |
Opinie
Gaźnik Polini CP 15mm z ssanie ręczne