Gaźnik Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4T 2V
Gaźnik Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4T 2V
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Mezoly gaźnik do Peugeot Kisee / Django
Standardowy gaźnik 18mm do skuterów 50cc Peugeot Kisbee i Django z rocznika do 2017.
Gaźnik dostarczany jest w komplecie z ssanie elektryczne.
Typ: DENI DPD18J
Rozmiar: 18mm (Standardowy)
Pasuje do:
Peugeot Django 50cc 4T 2015-2017
Peugeot Kisbee 50cc 4T 2010-2017
Pasuje do
Peugeot Django 50 4T 2015-2017
Peugeot Kisbee 50 4T 2010-2017
Specifications
| Numer artykułu | 361807 |
| Numer producenta | 7439603115102 |
| EAN | 7439603115102 |
| Marka | Mezoly |
| technika silników | 4t |
| Choke obsługa | Elektryczny |
| Podłączenia | Benzyna |
| Średnica gaźnika | 18mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 28mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 38mm |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Rozmiar dyszy | 78 |
| Stacjonarna rozpylacz | 30 |
| Typ dysza | Keihin M4 (4T) |
| Typ silnika | GY6 50cc 4t - 139QMA/B |
| Marka pojazdu | Peugeot |
Opinie
Gaźnik Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4T 2V