Gaźnik Mezoly 17mm Race Black Edycja
Gaźnik Mezoly 17mm Race Black Edycja
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Mezoly 17mm Gaźnik
Tani Mezoly 17mm black edycja race gaźnika. Ten Mezoly gaźnik jest wyposażony w metalowy pływak i centralną wtyczkę, co umożliwia szybkie i łatwe wymienianie dysz.
Część ssanie może być wyjęta, aby można było zamontować prostą ssanie ręczne na gaźniku.
Typ: Racing Black Edycja
Rozmiar: 17 mm
Podłączenie kolektora: 25 mm
Podłączenie filtra: M32x1.25 (Na tym zamontowana jest 38 mm kielich)
Typ dyszy: Dell'Orto Mała 5mm
Ssanie: Linka ssania
Podłączenia: Benzyna, olej & podłączenie próżniowe
Pasuje do: Universeel zastosowalne
Specifications
| Numer artykułu | MEZ-978132 |
| EAN | 7439602884894 |
| Marka | Mezoly |
| technika silników | 2t |
| Kolor | Czarny |
| Choke obsługa | Kabel |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 17mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 25mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 38 mm M32 x 1,25 |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | W16 |
| Rozmiar dyszy | 70 |
| Stacjonarna rozpylacz | 45 |
| Typ dysza | Dellorto mały M5 |
Opinie
Gaźnik Mezoly 17mm Race Black Edycja