Gaźnik Dellorto SHA 15/15mm - Tomos
Gaźnik Dellorto SHA 15/15mm - Tomos
Brak w magazynie
Opis
Gaźnik Dell'Orto
Typ: SHA (wsuwany)
Rozmiar: 15/15 mm
Podłączenie kolektora: 18 (średnica wewnętrzna)
Podłączenie filtra: 59
Typ dyszy: Dell'Orto mała
Ssanie: Ssanie ręczne
Podłączenia: Benzyna
Pasuje do: Tomos
Specifications
| Numer artykułu | DEL-2043 |
| Marka | Dellorto |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Ręczny duszenie |
| Podłączenia | Benzyna |
| Średnica gaźnika | 15mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 21mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 59mm |
| Złącze kolektora | Przesuw / zacisk |
| Rozmiar dyszy | 68 |
| Typ dysza | Dellorto mały M5 |
| Marka skutera | Tomos |
Opinie
Gaźnik Dellorto SHA 15/15mm - Tomos