Gaźnik Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos
Gaźnik Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Karburator Dell'Orto
Oryginalny Dellorto karburator SHA 14/9 pasuje do różne Tomos motorowery. Karburator jest wyposażony w ssanie ręczne i jest dostarczany w komplecie z zaciskiem do filtra powietrza. W tym Dellorto karburatorze znajdują się Dellorto dysze 5mm, standardowo ten karburator dostarczany jest z dyszą główną o rozmiarze 50.
Typ: SHA 14/9P (nasuwany)
Rozmiar: 14/9mm
Podłączenie kolektora: 18mm nasuwane
Podłączenie filtra powietrza: 59mm
Typ dyszy: Dellorto mała
Ssanie: Ssanie ręczne
Podłączenia: Benzyna
Śruby regulacyjne: Prawa strona
Pasuje do:
Tomos Bullet TT 50cc 2T AC (A3)
Tomos Bullet TT 50cc 2T AC (A35)
Tomos Classic 50cc 2T AC (A35)
Tomos Colibri 50cc 2T AC (A35)
Tomos Flexer 50cc 2T AC (A35)
Tomos Quadro 50cc 2T AC (A35)
Tomos Revival 50cc 2T AC (A35)
Tomos Sprint 50cc 2T AC (A35)
Tomos Sprint TT 50cc 2T AC (A35)
Tomos Standard 50cc 2T AC (A35)
Tomos Targa LX 50cc 2T AC (A35)
Tomos Targa ST 50cc 2T AC (A35)
Tomos WizaRD 50cc 2T AC (A35)
Pasuje do
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A3)
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Classic 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Colibri 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Flexer 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Quadro 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Revival 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Standard 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa LX 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa ST 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos WizaRD 50cc 2 Takt AC (A35)
Specifications
| Numer artykułu | DEL-2257 |
| Marka | Dellorto |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Ręczny duszenie |
| Podłączenia | Benzyna |
| Średnica gaźnika | 14mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 21mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 59mm |
| Złącze kolektora | Przesuw / zacisk |
| Rozmiar dyszy | 50 |
| Typ dysza | Dellorto mały M5 |
| Marka skutera | Tomos |
Opinie
Gaźnik Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos