Gaźnik Dellorto PHVB 22mm DD - Linka ssania
Gaźnik Dellorto PHVB 22mm DD - Linka ssania
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Gaźnik Dell'Orto
Ten gaźnik Dell'Orto jest dostarczany w komplecie z linka ssania. Część ssanie może być wyjęta, aby można było zamontować ssanie elektryczne.
Typ: PHVB 22 DD
Rozmiar: 22 mm
Złącze kolektora: 29 mm
Złącze filtra: 41,5 mm
Typ dyszy: Dell'Orto Mała
Ssanie: Linka ssania
Złącza: Benzyna, olej i złącze podciśnienia
Pasuje do: Różne bloki
Specifications
| Numer artykułu | DEL-1156 |
| Marka | Dellorto |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Kabel |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 22mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 29mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 41,5 mm |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | M6 |
| Rozmiar dyszy | 95 |
| Stacjonarna rozpylacz | 45 |
| Typ dysza | Dellorto duży M6 |
Opinie
Gaźnik Dellorto PHVB 22mm DD - Linka ssania