Gaźnik Dellorto PHVA 17,5mm ED Derbi / AM6 - Ssanie ręczne
Gaźnik Dellorto PHVA 17,5mm ED Derbi / AM6 - Ssanie ręczne
Brak w magazynie
Opis
Dell’Orto gaźnik Derbi / AM6
Gaźnik PHVA marki Dellorto. Ten gaźnik o średnicy 17,5 mm jest pasuje do większości skuterów z silnikiem Derbi lub AM6.
Marka: Dell’Orto
Typ: PHVA
Rozmiar 17,5 mm
Przyłącze kolektora: 24 mm
Przyłącze filtra: 35 mm
Typ dyszy: Dellorto duża
Ssanie: Ssanie ręczne
Pasuje do: Derbi / AM6
Specifications
| Numer artykułu | DEL-1407 |
| Marka | Dellorto |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Ręczny duszenie |
| Podłączenia | Benzyna, Vakuum, Olej |
| Średnica gaźnika | 17,5 mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 24mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 35mm |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | A7 |
| Rozmiar dyszy | 83 |
| Stacjonarna rozpylacz | 34 |
| Typ dysza | Dellorto duży M6 |
Opinie
Gaźnik Dellorto PHVA 17,5mm ED Derbi / AM6 - Ssanie ręczne