Gaźnik Dellorto PHBG 21mm BD - Linka ssania
Gaźnik Dellorto PHBG 21mm BD - Linka ssania
Brak w magazynie
Opis
Carburateur Dellorto PHBG 21mm BD - Kabelchoke
De Dellorto PHBG 21mm BD carburateur is een veelgebruikte carburateur voor 2-takt motoren. Dankzij de 21mm doorlaat zorgt deze carburateur voor een goede balans tussen vermogen en een stabiele motorloop. De kabelbediende choke maakt bediening eenvoudig vanaf het stuur.
Deze PHBG carburateur heeft een ronde gasschuif en wordt geleverd met een sproeiermaat van 70 en stationairsproeier 48. De carburateur heeft een inschuif aansluiting van 25mm aan de motorzijde en een luchtfilteraansluiting van 38mm met M32 x 1.25 schroefdraad.
Belangrijkste kenmerken:
- 21mm doorlaat
- Kabelbediende choke
- Ronde gasschuif
- Naald type W16
- Dellorto klein 5mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk dat al bijna een eeuw carburateurs ontwikkelt voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren. Het merk staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking en betrouwbare prestaties en wordt door veel fabrikanten als originele montage gebruikt.
Specifications
| Numer artykułu | DEL-2665 |
| Numer producenta | 02665 |
| Marka | Dellorto |
| technika silników | 2t |
| Choke obsługa | Kabel |
| Podłączenia | Benzyna |
| Średnica gaźnika | 21mm |
| Wymiary przyłączeniowe silnika | 25mm |
| Wymiary przyłącza filtra powietrza | 38 mm M32 x 1,25 |
| Złącze kolektora | Wsuwka |
| Zasuwa gazowa | Okrągły |
| Wskaźnik ciśnienia gazu | W16 |
| Rozmiar dyszy | 70 |
| Stacjonarna rozpylacz | 48 |
| Typ dysza | Dellorto mały M5 |
Opinie
Gaźnik Dellorto PHBG 21mm BD - Linka ssania