Akumulator Nitro YTZ12S Żel 12V 11AH bezobsługowy
Akumulator Nitro YTZ12S Żel 12V 11AH bezobsługowy
W magazynie, dostępne od ręki!
Opis
Nitro akumulator
Akumulator YTZ12S od Nitro, akumulator jest wstępnie naładowany i może być od razu zamontowany w pojeździe. Akumulator dostarczany jest w komplecie z śrubami montażowymi i instrukcją obsługi.
Główną zaletą tego bezobsługowego akumulatora (GEL) jest to, że nie wymaga uzupełniania, więc jest bezobsługowy. Akumulatory GEL mogą być montowane poziomo i mogą być w ten sposób wysyłane, w przeciwieństwie do napełnionych akumulatorów kwasowych.
Typ akumulatora: YTZ12S (GEL SLA)
Napięcie: 12 Volt bezobsługowy
Pojemność: 11AH
Wymiary HxBxD: 150x87x110mm
Typ podłączenia: A
Specifications
| Numer artykułu | NIT-120751 |
| EAN | 5414837002833 |
| Marka | Nitro |
| Napięcie | 12V |
| Typ akumulatora | Żelowy |
| Pojemność (Ah) | 11Ah |
| CCA | 210A |
| Długość | 150mm |
| Szerokość | 87mm |
| Wysokość | 110mm |
| Certyfikat CE | Tak |
Opinie
Akumulator Nitro YTZ12S Żel 12V 11AH bezobsługowy