Akumulator Fulbat NH12-20 Gel 12V 21.1Ah bezobsługowy (m.in. do motocykli BMW)
Akumulator Fulbat NH12-20 Gel 12V 21.1Ah bezobsługowy (m.in. do motocykli BMW)
Brak w magazynie
Zalety i wady
- Bezobsługowy i gotowy do użycia
- Projekt odporny na wycieki dla bezpiecznej instalacji
- Długa żywotność wynosząca 5 lat w trybie czuwania
- Odpowiedni do różnych zastosowań w sportach motorowych
- Nieco cięższy niż alternatywy litowo-jonowe
Opis
Fulbat NH12-20 Gel 12V 21,1Ah Akumulator
Szukasz niezawodnej i bezobsługowej akumulatora do swojego motocykla BMW? Akumulator Fulbat NH12-20 Gel 12V 21,1Ah został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Ten akumulator jest gotowy do użycia i nie wymaga obróbki kwasowej, wstępnego przygotowania ani konserwacji. Dzięki bezwyciekowemu projektowi (VRLA) akumulator NH12-20 Gel jest idealny do wszystkich zastosowań w sportach motorowych, które wymagają wysokiej wydajności.
Najważniejsze cechy:
- Napięcie: 12 Volt
- Pojemność: 21,1 Ah (20 godzin) / 20 Ah (10 godzin)
- Prąd rozruchowy (CCA): 235A
- Wymiary (DłxSzxW): 186 × 82 × 171 mm
- Waga: 5,55 kg
- Technologia: Żel (VRLA)
Zalety akumulatora Fulbat NH12-20 Gel:
- Bezobsługowy: Nie wymaga uzupełniania; akumulator jest napełniony, naładowany i gotowy do użycia.
- Bezwyciekowy projekt: Gazoszczelny i bezwyciekowy dla bezpiecznego i długotrwałego zasilania.
- Długa żywotność: Zaprojektowany do niezawodnej żywotności w trybie stand-by przez 5 lat w serwisie float.
- Wszechstronne zastosowania: Idealny do motocykli BMW i innych pojazdów sportowych, które wymagają wysokiej wydajności.
O Fulbat:
Fulbat jest wiodącym producentem wysokiej jakości akumulatorów do różnych zastosowań, w tym motocykli, skuterów i quadów. Skupiając się na jakości i innowacjach, Fulbat oferuje niezawodne rozwiązania energetyczne dla różnorodnych potrzeb.
Specifications
| Numer artykułu | FB-550917 |
| Numer producenta | 550917 |
| EAN | 3564095509178 |
| Marka | Fulbat |
| Napięcie | 12V |
| Accutechniek | Żel |
| Moc (Ah) | 21Ah |
| CCA | 250A |
| Akumulator Długość (mm) | 186mm |
| Akumulator szerokość (mm) | 82mm |
| Akumulator wysokość (mm) | 171mm |
Opinie
Pobrania
Akumulator Fulbat NH12-20 Gel 12V 21.1Ah bezobsługowy (m.in. do motocykli BMW)