Akumulator Fulbat FP 12-7 Żel VRLA 12V 7Ah
Akumulator Fulbat FP 12-7 Żel VRLA 12V 7Ah
Brak w magazynie
Zalety i wady
- Bezobsługowy i gotowy do użycia
- Gazoszczelna i bezwyciekowa konstrukcja
- Odpowiedni do różnych zastosowań
- Zalecane miesięczne ładowanie przy długotrwałym postoju
Opis
Fulbat FP 12-7 GEL VRLA 12V 7Ah Akumulator
Czy szukasz niezawodnego i mocnego akumulator do różnych zastosowań, takich jak windy dla niepełnosprawnych, zabawki, łodzie zasilające lub systemy alarmowe? Fulbat FP 12-7 GEL VRLA 12V 7Ah akumulator został specjalnie zaprojektowany, aby dostarczać długotrwałą moc i jest całkowicie bezobsługowy.
Najważniejsze cechy:
- Napięcie: 12V
- Pojemność: 7Ah
- Wymiary (HxBxD): 93.5 × 151 × 65 mm
- Waga: 2,28 kg
- Technologia: Żel (VRLA)
Zalety Fulbat FP 12-7 GEL akumulator:
- Bezobsługowy: Brak potrzeby uzupełniania; akumulator jest napełniony, naładowany i gotowy do użycia.
- Bez wycieków: Gazoszczelny i bez wycieków, co umożliwia montaż w różnych pozycjach.
- Długa żywotność: Dostarcza długotrwałą moc; w przypadku długotrwałego postoju zaleca się ładowanie akumulator co miesiąc.
- Wszechstronność: Odpowiedni do zastosowań takich jak windy dla niepełnosprawnych, zabawki, łodzie zasilające i systemy alarmowe.
O Fulbat:
Fulbat to francuska marka, która specjalizuje się w akumulator do różnych zastosowań, w tym skuterów, motocykli, quadów, skuterów wodnych i kosiarek. Fulbat akumulator są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości zarówno na rynek zamienników, jak i OEM.
Specifications
| Numer artykułu | FB-590028 |
| Numer producenta | 590028 |
| EAN | 3564095900289 |
| Marka | Fulbat |
| Napięcie | 12V |
| Typ akumulatora | Żelowy |
| Pojemność (Ah) | 7Ah |
| Długość | 151mm |
| Szerokość | 65mm |
| Wysokość | 93.5mm |
| Certyfikat CE | Tak |
Opinie
Pobrania
Akumulator Fulbat FP 12-7 Żel VRLA 12V 7Ah