Akumulator Fulbat FP 12-10H Żel VRLA 12V 10Ah
Akumulator Fulbat FP 12-10H Żel VRLA 12V 10Ah
Brak w magazynie
Plusy i minusy
- Bezobsługowy i gotowy do użycia
- Gazoszczelna i bezwyciekowa konstrukcja
- Odpowiedni do różnych zastosowań
- Nieodpowiedni do ciągłego użycia w odwrotnym kierunku
Opis
Fulbat FP 12-10H Gel VRLA 12V 10Ah Akumulator
Czy szukasz niezawodnego i bezobsługowego akumulator do różnych zastosowań? Fulbat FP 12-10H Gel VRLA 12V 10Ah akumulator został specjalnie zaprojektowany do takich zastosowań jak windy dla niepełnosprawnych, zabawki, łodzie do karmienia i systemy alarmowe.
Najważniejsze cechy:
- Napięcie: 12 Volt
- Pojemność: 10 Ah
- Wymiary (HxBxD): 117 × 151 × 65 mm (±2 mm)
- Waga: 3,32 kg
- Typ złącza: Wtyczka suwakowa
- Technologia: VRLA Gel
Zalety Fulbat FP 12-10H akumulator:
- Bezobsługowy: Nie wymaga uzupełniania; akumulator jest napełniony, naładowany i gotowy do użycia.
- Bez wycieków: Gazoszczelny i bez wycieków dla bezpiecznego i długotrwałego zasilania.
- Długa żywotność: Zaprojektowany do niezawodnej żywotności w trybie stand-by przez 5 lat.
- Wszechstronne zastosowania: Idealny do wind dla niepełnosprawnych, zabawek, łodzi do karmienia, systemów alarmowych i nie tylko.
O Fulbat:
Fulbat to francuski producent, który specjalizuje się w akumulator do różnych zastosowań, w tym skuterów, motocykli, quadów, skuterów wodnych i kosiarek. Fulbat akumulator są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości zarówno na rynek zamienników, jak i OEM.
Specifications
| Numer artykułu | FB-590032 |
| Numer producenta | 590032 |
| EAN | 3564095900326 |
| Marka | Fulbat |
| Napięcie | 12V |
| Accutechniek | Żel |
| Moc (Ah) | 10Ah |
| Akumulator Długość (mm) | 151mm |
| Akumulator szerokość (mm) | 65mm |
| Akumulator wysokość (mm) | 111mm |
| Oznakowanie CE | Tak |
Opinie
Pobrania
Akumulator Fulbat FP 12-10H Żel VRLA 12V 10Ah